Eurosped ES OÜ on 2006. aastal tegevust alustanud ekspedeerimisfirma, mis kuulub Eurosped Gruppi.
Meie põhitegevuseks on kliendipõhised komplekslahendused ning "uksest ukseni" vedude korraldamine. Peamisteks tegevussuundadeks on Aasia, Euroopa, Baltikum, Soome ja Venemaa.

Alates 2006 aastast on Eurosped ES OÜ ülemaailmse ekspedeerijate organisatsiooni UFO (Universal Freight Organisation) esindaja Eestis.
Universal Freight Organisation ühendab endas üle 120 ekspedeerimisfirma enam kui 100 riigis. Eurosped ES OÜ kuulumine globaalsesse transpordivõrku võimaldab meil pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist teenindust üle kogu maailma.

Eurosped Gruppi kuuluv Eurosped SIA Lätis loodi 2006 aastal, et laiendada meie tegevust Baltikumi suunal. Eurosped Lätis töötavad oma ala professionaalid, kes leiavad lahendused ka Teie kõige keerulistematele Lätiga seonduvatele transpordiküsimustele.

Omame suuri kogemusi eriprojektide korraldamise alal (ülegabariidilised kaubad, väga suured kaubakogused).
Pakume oma klientidele täisteenust, ehk kogu tarneahela haldamist “uksest-ukseni”. See sisaldab kauba transporti, ladustamist ja tolliformaalsusi.
Kogu tegevuse jooksul on meie põhiplussiks olnud firmas töötavad inimesed, kelle professionaalne suhtumine ning personaalsus klientidega suhtlemisel on aidanud lahendada meie klientide kõige keerulisemad logistika-, transpordi- ja tolliprobleemid.

Firma kuulumine logistika – ja kaubandusalastesse organisatioonidesse annab meile kindlasti paremad võimalused Teie soovidele vastu tulla.
Eesti Ekspedeerijate Assotsiatsioon – alates 2007 a.
Eesti Logistikaühing – alates 2007 a.
Universal Freight Organisation – alates 2006 a.

Eurosped ES OÜ
A.H. Tammsaare tee 47
11316 Tallinn

Telefon: 6622 674
Faks: 6622 679
e-mail: eurosped@eurosped.ee