Heiti Raag
Tegevdirektor
Juhatuse esimees
e-mail:heiti@eurosped.ee
Tel. +372 6622 671
GSM +372 5690 9187
Kadi Maldur
Logistik,
Lääne - Euroopa suund
Juhatuse liige
e-mail:kadi@eurosped.ee
Tel. +372 6622 674
GSM +372 5635 8711 
       
Illimar Lahe
Projektijuht, Venemaa suund
e-mail:illimar@eurosped.ee
Tel. +372 6622 677
GSM +372 5635 8713
Inga Pauser
Raamatupidaja
e-mail:inga@eurosped.ee
Tel. +372 6622 678
       
Lena Bashkirjova
Sekretar / raamatupidaja abi
e-mail:lena@eurosped.ee
Tel. +372 6622 678
Faks +372 6622 679
Marina Šahhova
Logistiku assistent – dokumentatsioon
e-mail:marina@eurosped.ee
Tel. +372 6622 670
Faks +372 6622 679

Eurosped ES OÜ
A.H. Tammsaare tee 47
11316 Tallinn

tel :  +372 6622671
faks :  +372 6622679
e-mail: eurosped@eurosped.ee

Reg. no. 11368996
VAT no. EE101148308
IBAN : EE442200221035571875
SWIFT: HABA EE2X